APARAT MORA® JEST URZĄDZENIEM MEDYCZNYM.

Został stworzony w latach 70-tych XX wieku (1977r.) przez niemieckiego lekarza F. Morella i inżyniera elektronika E. Raschego (nazwa MORA pochodzi z połączenia dwóch pierwszych liter nazwisk twórców). Odkryli oni, że większość schorzeń wynika z zaburzenia przepływu energii w organizmie, co jest wywołane różnymi czynnikami, takimi jak obciążenia drobnoustrojami chorobotwórczymi, zakażenie pasożytami, pleśniami, obciążenia toksynami środowiskowymi, metalami ciężkimi czy reakcją alergiczną na określone czynniki pokarmowe lub wziewne – w moim gabinecie głównie na tym będę się skupiać i włączać odpowiednio zbilansowaną dietę eliminacyjną. Terapia biorezonansowa ma na celu dostarczenie drgań o odpowiedniej częstotliwości, które wpływają na wyciszenie tych zaburzeń.

Badanie biorezonansowe MORA® polega na wykorzystaniu oddziaływania pól elektrycznych i magnetycznych na organizm. Dzięki temu można regulować energię w organizmie i wspomagać terapię wielu chorób poprzez doprowadzenie do organizmu określonych drgań, co w połączeniu z dietą eliminacyjną daje znakomite rezultaty. W terapii MORA® wykorzystywane są własne drgania elektromagnetyczne organizmu (tak zwane biosygnały), oraz drgania zewnętrze występujące wokół człowieka.

Terapia biorezonansem MORA® polega na przekazywaniu organizmowi odpowiednich częstotliwości elektromagnetycznych usprawniających i normalizujących pracę organizmu już na poziomie komórkowym. Poprawia funkcjonowanie większych struktur takich jak tkanki, narządy, układy. Pobudza organizm do regeneracji i przywraca mu naturalną równowagę.