Moja ofertaPAKIET STANDARD PAKIET PREMIUM PAKIET PREMIUM SILVER PAKIET PREMIUM GOLD
PIERWSZA WIZYTA
PLAN ŻYWIENIOWY
ZALECENIA I PLAN SUPLEMENTACJI
TESTY ALERGICZNE
MODYFIKACJA JADŁOSPISU
WIZYTA KONTROLNA
WSPARCIE MAILOWE
WSPARCIE ON-LINE

Moje usługi


PAKIET STANDARD


PAKIET PREMIUM


PAKIET PREMIUM SILVER


PAKIET PREMIUM GOLD


Usługi dodatkowe

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma alergię na pyłki i katar sienny. Można ją nabyć w wieku dorosłym. Przyczyną jest nadmierna chemia w żywności, przetworzone jedzenie, opryski roślin, co powoduje ciągłą akumulację toksyn w organizmie i w końcu reakcję alergiczną.

Metodą biorezonansu można rozpocząć odczulanie pyłków, która polega na oddziaływaniu fal elektromagnetycznych.

Metodą biorezonansu można rozpocząć odczulanie, które polega na oddziaływaniu fal elektromagnetycznych w celu wygaszenia niewielkich reakcji alergicznych. Należy pamietać, że przynajmniej na czas trwania odczulania nie można poddawać się ekspozycji na dany alergen. Z mojego doświadczenia wynika, iż główne alergeny (gluten, mleko) trzeba wyeliminować  z reguły na dłuższy czas, nawet na całe życie jeżeli po prostu nam nie służy.

Przyjrzyjmy się na początku procesom, zachodzącym w organizmie, podczas gojenia się ran. W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że gojenie przebiega w trzech zasadniczych, następujących po sobie fazach: zapalnej, wytwórczej (proliferacyjnej) oraz fazie przebudowy (dojrzewania).

Pierwszy okres – zapalny zaczyna się w chwili zranienia (przecięcia lub uszkodzenia tkanek) i trwa ok. 24 – 48 godzin. Wtedy to organizm skupia się na zatamowaniu krwawienia, oraz unieszkodliwia bakterie, które przedostały się do Naszego ustroju.

Drugi okres – faza proliferacyjna, zaczyna się od trzeciego dnia i polega na syntezie włókien kolagenowych, podczas której blizna ulega wzmocnieniu. Zazwyczaj trwa ona około 2-3 tygodnie.

Trzeci okres – faza przebudowy – trwa nawet do pół roku. W trakcie przebudowy zachodzą procesy prowadzące do zmiany: ułożenia, struktury oraz ilości włókien kolagenowych, zaniku zbędnych naczyń krwionośnych i inne, dzięki którym dojrzała blizna ma najlepsze, możliwe w danych warunkach do uzyskania, wygląd i wytrzymałość.

Na przebieg procesu gojenia wpływają takie czynniki jak: rodzaj skóry, wiek, lokalizacja rany, obecność bakterii w ranie, niedobory mikroelementów i witamin, cukrzyca, stosowanie sterydów i innych leków, palenie papierosów i wiele, wiele innych. Jednymi z najważniejszych i stosunkowo słabo poznanych są wpływy genetyczne objawiające się jako tendencja do nieprawidłowego, wybujałego tworzenia się blizn u niektórych ludzi.

Istnieją dwie główne formy nieprawidłowych blizn: przerośnięte blizny (hypetrophic scars) i bliznowce (keloidy). Przerośnięte blizny są zazwyczaj grube (wyrastają ponad powierzchnię skóry), zaczerwienione i swędzące lub nawet bolesne. W odróżnieniu od bliznowców pozostają one zawsze w pierwotnych granicach rany. Bliznowce, podobnie jak przerośnięte blizny, są również grube, zaczerwienione i swędzące. Ich cechą charakterystyczną jest to, iż swymi rozmiarami przekraczają zawsze (niekiedy nawet bardzo znacznie) pierwotne granice rany.

Częstość występowania przerośniętych blizn i bliznowców wśród populacji (innymi słowy ryzyko ich powstania) jest oceniania na 4.5 do 16%. Bliznowce i przerośnięte blizny mogą wystąpić w każdym wieku najczęstsze są jednak u ludzi pomiędzy 10 a 30 rokiem życia, niezwykle rzadko zaś występują po 60 roku życia.

Terapia aparatem MORA® – polega w tym wypadku, na wprowadzeniu do organizmu harmonicznym drgań elektromagnetycznych, przy pomocy elektrod oraz sondy aktywnej UV, o odpowiedniej dla danego problemu częstotliwości i fazie, które pobudzają organizm do wzmożonej produkcji kolagenu, szybszej i pełniejszej zmiany struktury tkanki w miejscu zmian na skórze. Usuwanie zaburzeń wywołanych przez blizny, jest jedną z najważniejszych a przy tym najefektywniejszych typów zabiegów, przeprowadzanych aparatem MORA®. Pacjenci uzyskują spektakularne efekty podczas kuracji, już po kilku zabiegach. Ich liczbę dostosowuję indywidualnie, biorąc pod uwagę stan oraz również wiek blizny.

Należy jednak pamiętać, iż nie ma w chwili obecnej żadnej możliwości usunięcia blizny, rozumianego jako spowodowanie jej całkowitego zniknięcia. Stopień zaniku blizny, w dużej mierze zależny jest od jej lokalizacji, wieku, oraz wieku pacjenta. Każda blizna pozostaje do końca życia i nigdy całkowicie nie znika. Celem leczenia jest zawsze uzyskanie poprawy tj. takiego wyglądu blizny, który czyni ją mało zauważalną czy nawet w niektórych przypadkach prawie niewidoczną, a w każdym razie akceptowalną z kosmetycznego punktu widzenia i nie powodującą zaburzeń funkcjonalnych.

Co do szkodliwości palenia tytoniu chyba nie muszę Państwa przekonywać. Rak płuca to najczęściej występujący nowotwór na świecie. Jest przyczyną zgonów około 1,3 mln. ludzi rocznie, Polska pod względem liczby zachorowań znajduje się w czołówce krajów europejskich. W Naszym kraju, tygodniowo średnio 400 osób umiera z powodu tego nowotworu. 98% z nich to bierni, bądź czynni palacze! Weźmy sprawy w swoje ręce i cieszmy się zdrowiem już od dziś!

Pamiętajmy, że to głównie od Nas samych zależy, czy leczenie przejdzie pomyślnie, czy jesteśmy na to gotowi i czy chcemy zmienić Nasze życie na lepsze.

Terapia biorezonansowa MORA® jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów wspomagających rzucanie palenia dostępnym na rynku. Pozbawia uczucia głodu nikotynowego, oraz pomaga odtruć organizm ze szkodliwych toksyn nagromadzonych wskutek wdychania dymu tytoniowego. Skuteczność tego zabiegu szacuje się na poziomie 90%. Nie ma w tym przypadku znaczenia, jaki masz staż i ilość wypalanych przez Ciebie papierosów. Jeżeli naprawdę chcesz rzucić palenie, aparat MORA® skutecznie Ci w tym pomoże.

W komórkach, z których jest zbudowany Nasz organizm, nieustannie zachodzi szereg reakcji chemicznych, którym towarzyszą odpowiednie drgania elektromagnetyczne. Nikotyna, to substancja silnie uzależniająca, wprowadzana regularnie do Naszego organizmu istotnie zaburza prawidłowe drgania harmoniczne w Naszym ciele. Aparat MORA® równoważy pole elektromagnetyczne, wygaszając tym samym fale, odpowiedzialne za uzależnienie od nikotyny. Podczas zabiegu, dostarczamy do organizmu fale o takiej samej długości, ale odwrócone w fazie.

Istotą zabiegu, jest skuteczne wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających, zawierających nikotynę. Podczas terapii antynikotynowej, mamy do czynienia z intensyfikacją procesu detoksykacji organizmu, dlatego też zaleca się wypijać minimum 1,5l wody niegazowanej, w ciągu pierwszej doby od odbycia zabiegu. W czasie tym niewskazane jest również spożywanie kawy, herbaty oraz alkoholu. By w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nam biorezonans, zaleca się odbycie 3 sesji terapeutycznych, w przeciągu 3 tygodni.

Daj sobie i swoim bliskim szansę już dziś.

Do zobaczenia w gabinecie!