Dieta redukcyjna

Dieta redukcyjna

Efekt jojo? Nieudane kuracje odchudzające? „Dieta - cud 1200kcal!”, „Gwarantowane -5kg w tydzień!” Zapewne brzmi znajomo? :)

Jako dietetyk kliniczny pomogę Ci przejść przez cały proces do osiągnięcia wymarzonej wagi przygotowując ZBILANSOWANĄ dietę indywidualnie przygotowaną dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia. Gwarantuję, że zapomnisz co to znaczy „być na diecie”, a efektem Naszej współpracy będą gubione efektywnie kilogramy - bez efektu jojo, odwadniania organizmu i niedoborów witamin. Jeżeli od lat borykasz się z nadwagą, otyłością, nie możesz schudnąć - zadzwoń i umów się na dogodny termin w moim gabinecie dietetycznym BIORESO w Turku, bądź na wizytę online (przez telefon, WhatsUp, Zoom, Skype, FaceTime etc.).

Koniec z mitami żywieniowymi i codzienną frustracją. Pokażę Ci, jak w łatwy sposób zmienić złe nawyki żywieniowe w dobre - nie „na chwilę”, a na całe życie!

Dieta, którą otrzymasz będzie oparta o Twoje aktualne wyniki badań. Po wstępnej interpretacji wyników, jeżeli uznam to za koniecznie polecam udanie się do odpowiednich specjalistów (endokrynologa, ginekologa, diabetologa) z prośbą o uzupełnienie badań.

Pamiętaj - odpowiednią dietą można zdziałać wiele dobrego. W przypadku wielu schorzeń uderzenie w przyczynę problemu daje dużo lepsze efekty w stosunku do leczenia farmakologicznego (objawowego).

Plan żywieniowy

Indywidualnie zbilansowany 7- dniowy plan żywieniowy stworzony specjalnie dla Ciebie będzie zawierał niezbędne przepisy, które pozwolą Ci przygotować smaczne i zdrowe posiłki, złożone z prostych składników w oparciu o Twoje upodobania smakowe, a także ewentualne niedobory witamin.

Otrzymasz ode mnie pełny jadłospis, z gotowymi przepisami, gramaturą posiłków a także tygodniową listą zakupów, to bardzo pomaga w reorganizacji :)

Trwałe efekty

Koniec z nieskutecznymi dietami i efektem jojo. Pokażę Ci jak w kilku krokach zmienić złe nawyki żywieniowe w dobre. Nie na chwilę, nie na czas trwania kuracji, a na całe życie.

Energia do działania

Docenisz stały poziom energii, a wzdęcia, zaparcia czy skoki poziomu glukozy we krwi okażą się przeszłością!

Zróżnicowane posiłki

Będziesz jeść to co lubisz i co zarazem służy Twojemu organizmowi! Dobrane do Twoich możliwości i czasu. Dieta wcale nie musi być monotonna!

Zalecenia i plan suplementacji

Otrzymasz niezbędne zalecenia dodatkowo poprawiające skuteczność i przebieg terapii, zastanowimy się także, nad odpowiednią suplementacją wspomagającą i uzupełniającą niedobory w Twoim organizmie.

Korzyści:

Kochasz słodycze? Żaden problem! Uwierz, w zdrowym odżywianiu jest miejsce na wszystko. Osobiście uwielbiam majonez! Myślisz, że go sobie odmawiam - wcale nie! Nauczę Cię zdrowych nawyków pozwalających w przyszłości nie liczyć kilokalorii i cieszyć się zdrowiem, ale też piękną sylwetką.

Redukcja masy ciała będzie tylko „efektem ubocznym” przy okazji świetnego samopoczucia i polepszenia stanu zdrowia.

 • Współpraca z doświadczonym Dietetykiem Klinicznym
 • Indywidualne podejście do każdego pacjenta!
 • Indywidualny wspomagający plan suplementacyjny
 • Brak głodówek
 • Brak efektu jojo
 • Pyszne, zdrowe posiłki
 • Lista zakupów na podstawie jadłospisu
 • Posiłki dla zapracowanych - do przygotowania w 30 minut.
 • Interpretacja wyników badań
 • Bez wyrzeczeń
 • Zdrowe podejście do żywienia
 • Lepsze samopoczucie i więcej energii do działania!
 • Zaakceptujesz swój wygląd!

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie internetowej.

Dietetyk Roksana Grobelna - Turek, Konin

ul. Wschodnia 1, Turek

dietetyk@bioreso.pl

Tel: +48 697 281 714

© © 2022 BIORESO Roksana Grobelna Dietetyk, Testy na Alergie i Nietolerancje Pokarmowe Turek, Kalisz