Dieta wegetariańska i wegańska

Dieta wegetariańska i wegańska

Jesteś weganinem lub wegetarianinem? A może po prostu chcesz spróbować zmienić coś w swoim stylu żywienia i zrezygnować z określonych grup produktów? Pamiętaj! Bez względu na rodzaj stosowanej diety, przy złym jej zbilansowaniu istnieje duże ryzyko niedoborów, ma bardzo negatywny wpływ na Nasze zdrowie! Podczas komponowania jadłospisu skupiamy się szczególnie na udziale i proporcjach ważnych dla odpowiedniego funkcjonowania minerałów i witamin.

Biorąc pod uwagę indywidualne, zróżnicowane przekonania i potrzeby ludzi czy też ich światopogląd, uważam iż każdy nurt dietetyczny może okazać się zdrowym i dobrym wyborem, jednak należy do niego podejść w sposób zrównoważony i zbilansowany. Pamiętaj, każda (nawet opisywana jako ta NAJZDROWSZA) dieta może okazać się groźna dla Twojego organizmu, jeżeli nie weźmiesz pod uwagę wszystkich istotnych czynników podczas jej stosowania!

Plan pracy

Przeanalizujemy Twój stan zdrowia i skupimy się na odpowiednim podejściu do żywienia w oparciu o Twoje preferencje i wyniki badań laboratoryjnych

Testy na alergie i nietolerancje pokarmowe

Jeżeli chcesz - możemy zbadać reakcję Twojego organizmu na poszczególne grupy produktowe

Plan żywieniowy

Zwrócimy szczególną uwagę na zbilansowanie niedoborów witamin i składników mineralnych, żeby zapewnić Ci wszystko, co najważniejsze!

Konsultacje

Porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach co do przebiegu współpracy

Korzyści:

Świat jest piękny - ponieważ jest różnorodny! Każdy z Nas jest inny, dlatego jeżeli chcesz odżywiać się w określony sposób zgodny z Twoimi przekonaniami zadzwoń, napisz a na pewno Ci pomogę!

  • Indywidualny wspomagający plan suplementacyjny
  • Poprawa odporności
  • Smaczne i szybkie przepisy
  • Lepsze wyniki krwi
  • Lepsze samopoczucie
  • Współpraca z doświadczonym specjalistą
  • Nie musisz robić listy zakupów, przygotuję ją za Ciebie

Dietetyk Roksana Grobelna - Turek, Konin

ul. Wschodnia 1, Turek

dietetyk@bioreso.pl

Tel: +48 697 281 714

© © 2022 BIORESO Roksana Grobelna Dietetyk, Testy na Alergie i Nietolerancje Pokarmowe Turek, Kalisz