Efekty współpracy

Efekt współpracy 15 kg!

„Przed wizytą w gabinecie u Pani Dietetyk Roksany Grobelna czułem się senny, mimo picia minimum 5 kaw dziennie. Moim problemem był podwyższony cukier i cholesterol, częste bóle brzucha, oraz inne dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które myślałem, że są normalne i każdy je ma. Dopiero po zastosowaniu jadłospisu wysłanego po pierwszej wizycie powiązanej ze szczegółowym wywiadem zdrowotnym zrozumiałem, że moje życie może wyglądać inaczej. Nagle miałem dużo energii, nie potrzebowałem już w ogóle kawy. Skończyły się problemy z żołądkiem i jelitami, zeszła opuchlizna z mojego ciała. Wystarczyło jeść regularnie, wyeliminować pszenicę i drożdże, które jak się okazało po testach na alergie i nietolerancje pokarmowe metodą biorezonansu nie służyły mojemu organizmowi. Jedyną moją prośbą było, aby potrawy były proste i szybkie w przygotowaniu i produkty były łatwo dostępne, tak też było. Pani Dietetyk potrafi słuchać swoich pacjentów! Jedzenia było wystarczająco dużo, nie chodziłem głodny. Po pół roku widać znaczną poprawę wyników badań, każdy dostrzega zmianę mojego wizerunku. Schudłem w 6 miesięcy 15 kg i mam 15 cm mniej w pasie, czuję się rewelacyjnie. Gorąco polecam i dziękuję za ogrom przekazanej wiedzy podczas każdej wizyty! Rzadko spotyka się tak kompetentnych w swej dziedzinie specjalistów.”

Efekt współpracy 14 kg!

„ Na drugim roku studiów postanowiłam, że zmienię coś w swoim wyglądzie i zacznę bardziej zwracać uwagę na zdrowie. Zaczęłam od ciała. Już nie raz próbowałam stosować diety z internetu lub po prostu się głodziłam, co oczywiście kończyło się niechcianym efektem: poczynając od ciągłego odczuwania głodu, zmęczenia i braku sił, kończąc na efekcie jojo. Po głębszych przemyśleniach, zrozumiałam, że powinnam zgłosić się do osoby, która ma wiedzę merytoryczną w tym zakresie i zwróciłam się po pomoc do Roksany. Nasza współpraca od samego początku była bardzo profesjonalna. Przy każdej wizycie odbywał się dokładny pomiar, a także wywiad, m.in. które pokarmy lubię i toleruje, a których nie. Każda moja dieta ułożona była pod moje upodobania żywieniowe, a także co było istotne, na moją kieszeń 🙂 No i co najważniejsze - podczas stosowania diety nie chodziłam głodna. Miałam mnóstwo energii i siły, która była mi bardzo potrzebna przy moim dość intensywnym trybie życia. Dzięki Roksanie nauczyłam się jeść zdrowo i wybierać produkty, które zawierają potrzebne dla mojego organizmu składniki, a eliminować te, które są szkodliwe. Jeśli jesteś osobą która boryka się z niedoczynnością tarczycy- Roksana jest dietetykiem, który wie jak powinno się z nią walczyć i tak jak mnie, pomoże ułożyc dietę, która jest bardzo istotna w walce z tą dość popularną w tych czasach chorobą. Dzieki wiedzy Roksany, jej poradom i dietom zmieniło się nie tylko moje ciało i zdrowie na lepsze, ale także poczucie wartości. Schudłam 14 kg i jestem bardzo szczęśliwa. Polecam każdemu bo warto, naprawdę!"

Skórna reakcja alergiczna na metale i pokarmy

Pacjentka zgłosiła się do mnie z silną reakcją alergiczną na skórze, wywołaną pyłkami, metalami i nietolerancjami pokarmowymi. Na zdjęciach widzimy efekt po pięciu terapiach odczulających, wspomaganych dietą eliminacyjną opartą na badaniu alergii i nietolerancji pokarmowych.

Reakcja alergiczna u dziecka

Rodzice zgłosili się do mojego gabinetu z 16-sto miesięczną Nadią, u której wystąpiła silna reakcja alergiczna na skórze. Już po jednej dobie mama zaobserwowała, że wysypka zaczęła ustępować. Na zdjęciach widzimy efekt po trzech odbytych terapiach.

Usunięcie blizny

Efekt korekcji 3-letniej blizny powstałej wskutek oparzenia woskiem, dzięki terapii redukcji blizn i bliznowców aparatem biorezonansowym MORA

Karolina, 19 lat

„Po wykonaniu testów na alergie i nietolerancje pokarmowe i diecie eliminacyjnej przegotowaną przez Dietetyka Roksanę Grobelna w Turku czuję się o wiele lepiej! Nie boli mnie już głowa, nie mam takiego przelewania w brzuchu jak wcześniej, a już prawie miałam mieć na to ZABIEG. Ogólnie mam więcej energii, nawet wracając po 10 godzinach wykładów, nie czuję się taka zmęczona jak kiedyś po 5 godzinach w szkole. Widzę dużą zmianę. Przyznam się, że kupiłam ostatnio taki zwykły chleb i wypiłam kawę z mlekiem w pracy, ale tak mnie po tym bolał brzuch, że więcej nie planuję tego robić. Jest już naprawdę dobrze, dziękuję!"

Pani Kasia

Dietetyk Roksana Grobelna - Turek, Konin

ul. Wschodnia 1, Turek

dietetyk@bioreso.pl

Tel: +48 697 281 714

© © 2022 BIORESO Roksana Grobelna Dietetyk, Testy na Alergie i Nietolerancje Pokarmowe Turek, Kalisz