Konsultacje dietetyczne

Konsultacje dietetyczne

Podczas konsultacji przeprowadzimy szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny, pozwoli mi on poznać Twój styl życia, jednostki chorobowe, z którymi się zmagasz, przyzwyczajenia, upodobania smakowe oraz zdolności kulinarne. Przeprowadzimy analizę Twoich aktualnych wyników badań. Wspólnie ustalimy cel oraz przebieg współpracy.

Zapraszam na wizytę również osoby chcące rozwiać swoje wątpliwości co do sposobu odżywania na indywidualne konsultacje (w tym również konsultacje online) podczas których odpowiadam na nurtujące pytania z zakresu dietoterapii, zdrowego stylu życia, czy sposobu zdrowego przyrządzania posiłków.

Plan pracy

Wspólnie ustalimy cel, na którym należy się skupić. Przekonasz się, że zdrowe wcale nie znaczy niesmaczne. Otrzymasz indywidualny plan żywieniowy, również pod Twoją ewentualną jednostkę chorobową a przede wszystkich upodobania smakowe.

Edukacja żywieniowa

Chętnie odpowiem na nurtujące Cię pytania. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i skupimy się na tym, co można poprawić, żebyś mógł cieszyć się zdrowiem, wymarzoną sylwetką i świetnym samopoczuciem!

Nawyki żywieniowe

Przedstawiam proste sposoby na zdrowy styl życia. Przekonasz się, że zdrowe odżywianie wcale nie jest nudne, a przepyszne!

Styl życia

Zobaczysz jak wiele dobrego możesz zrobić dla własnego zdrowia, trzymając się kilku prostych zasad!

Konsultacje

„Jedz jajka - są zdrowe!”, „Nie jedz jajek bo mają cholesterol!”, „Nie jedź po 18!” - brzmi znajomo? Każdy może czuć się skołowany słysząc nierzadko tak sprzeczne i obiegowe opinie. Podczas godzinnej konsultacji obalamy wszelkie mity żywieniowe i odpowiadam na nurtujące Cię pytania.

Korzyści:

Daj sobie szansę na długie, zdrowe życie! Konsultacja dietetyczna może okazać się punktem zwrotnym w Twoim podejściu do żywienia i początkiem wspólnej pracy skupionej na osiągnięciu Twojego celu. Jako Dietetyk Kliniczny odpowiem na najbardziej nurtujące Cię pytania z zakresu zdrowia i żywienia.

  • Konsultacja online lub w gabinecie
  • Oliracujemy indywidualny lilan dla Ciebie
  • lirzeanalizujemy co jest dla Ciebie ważne!
  • Zaliomnisz co to znaczy być na diecie!
  • Obalamy mity żywieniowe
  • Otrzymasz konkretne wskazówki i zalecenia

Dietetyk Roksana Grobelna - Turek, Konin

ul. Wschodnia 1, Turek

dietetyk@bioreso.pl

Tel: +48 697 281 714

© © 2022 BIORESO Roksana Grobelna Dietetyk, Testy na Alergie i Nietolerancje Pokarmowe Turek, Kalisz