Testy na alergie i nietolerancje pokarmowe

Testy na alergie i nietolerancje pokarmowe

Wykonuję testy na alergie i nietolerancje pokarmowe na certyfikowanym sprzęcie medycznym MORA®*, co daje spektakularne efekty wsród moich Pacjentów w połączeniu z dietą eliminacyjną. Na podstawie wyników testów eliminuję alergeny z szerokiej gamy produktów na które reaguje Pacjent i przygotowuję plan żywieniowy dobrany indywidualnie do potrzeb danego organizmu. Na życzenie Pacjenta przygotowuję zbilansowaną 7-dniową dietę uwzględniającą te produkty, które szkodzą danej jednostce.

Alergie i nietolerancje pokarmowe stają się zmorą dzisiejszych czasów. Ze względu na wiele negatywnych czynników środowiskowych, pogarszającą się jakość pokarmów, przetworzone jedzenie oraz wszechobecną chemię i konserwanty wiele ludzi często nieświadomie żyje z problemem, pogarszając w ten sposób jakość swojego życia. Reakcja alergiczna na pokarm najczęściej występuje od razu, jest widoczna i łatwo można ją skorelować z przyczyną. Nietolerancje pokarmowe mają często dużo bardziej niestandardowe objawy, stąd dużo trudniej jest Nam je u siebie zauważyć - nierzadko występują nawet po kilku dniach od spożycia szkodliwego dla Nas produktu!

Obserwujesz u siebie problemy z nawracającymi biegunkami, zaparciami, gazami, przelewaniem w jelitach, wysypkami czy trądzikiem? Serdecznie zapraszam na badanie. Sprawdź, w czym tkwi problem!

Połączenie badań na alergie i nietolerancje pokarmowe na certyfikowanym sprzęcie medycznym MORA®*z opieką Dietetyka Klinicznego jest unikalne w skali kraju. Uwzględniając moje sprawdzone protokoły dietoterapii osiągniemy wspólny sukces.

Testy pokarmowe**

Poznasz przyczynę ciągłych wzdęć, zaparć, biegunek, wysypek, przelewaniu w jelitach, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy - przekonaj się o skuteczności, przeczytaj opinie moich Pacjentów!

Testy na alergeny wziewne**

Poznasz przyczynę kataru, kaszlu, duszności, łzawiących oczu.

Dla dzieci i dorosłych

Po poznaniu przyczyny i wprowadzeniu odpowiedniej diety eliminacyjnej, wyrównaniu niedoborów w organizmie Twoje problemy ulegną znaczącej redukcji

Odczulanie

Szybko i tanio zniwelujesz objawy alergii i nietolerancji pokarmowych czy wziewnych - zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia zakładki „Biorezonans”, z opisem oferowanych terapii wspomagających

Korzyści:

Podczas około godzinnego, bezbolesnego badania zbadamy ponad 200 produktów (oraz ponad 50 alergenów wziewnych**), a wyniki otrzymasz od razu. Używam punktoskopu o małej sile nacisku, by móc bez przeszkód badać także Nasze dzieci.

Proszę nie mylić opisywanego badania z nieskutecznym „skanem organizmu” oferowanym w sieci. W gabinecie Dietetycznym BIORESO w Turku badania wykonuję na certyfikowanym sprzęcie medycznym MORA®.

* zainteresowanych zasadą działania aparatu MORA® i przebiegiem badania zachęcam do odwiedzenia zakładki „BIOREZONANS”

** minimum 2 tygodnie przed wykonaniem testów nie należy zażywać leków antyhistaminowych (antyalergicznych)

  • Bezbolesne
  • Bezinwazyjne
  • Miarodajne
  • Wyniki badań na miejscu
  • Tanie
  • Badanie dla każdego
  • Dowiedz się, co Cię uczula!
  • Sliektakularne efekty lirzy alergiach wziewnych, atoliowym zalialeniu skóry, nietolerancji na gluten i liroblemach z jelitami!

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz na stronie internetowej.

Dietetyk Roksana Grobelna - Turek, Konin

ul. Wschodnia 1, Turek

dietetyk@bioreso.pl

Tel: +48 697 281 714

© © 2022 BIORESO Roksana Grobelna Dietetyk, Testy na Alergie i Nietolerancje Pokarmowe Turek, Kalisz